Purchase photos

Hays High School third-quarter honor roll

4/14/2013

All A Honor Roll

Seniors

Shea Briggs, Spencer Greathouse, Kellen Griffin, Hailey Mandeville, Christopher Rooney, Leisha Sadler, Katelyn Schumacher, Anna Shippy, Olivia Zody.

Juniors

Molly Barnett, Sana Cheema, Rachel Luedders, Chase Lynd, Tanner Pfeifer.

Sophomores

Tristan Callis, Ashley Cossaart, Benjamin Rajewski, Rebecca Stegman, Sydney Vahling.

Freshmen

Kinsey Ackerman, Kacie Brous, Taylor DeBoer, Brooke Forinash, Morgan Klaus, Bethany Kuhn, Demetria McCoy, Benjamin Morley, Madelyn Norris, Madison Prough, Scott Ring, Allison Rome, Raeleann Weigel, Sylina Zhang.

Honor Roll

Seniors

Ashly Arthur, Joshua Ashbaugh, Madison Bainter, Jennafer Ball, Landon Basgall, Megan Bird, Daniel Bittel, Derek Bixenman, Emily Braun, Delphine Brisson Burns, William Brown, Joshua Brungardt, Faith Burdine, Millie Copper, Colby Custer, Emily Deckman, Shelby Dinkel, Sergio Dolpher, Clay Drylie, Laura Engel, Derek Erbert, Kylee Filley, Ethan Fort, Janae Gagnon, Kendahl Garrett, Nicholas Glassman, William Goodrow, Zoey Gubitoso, Kaitlin Gulley, Kirsten Haas, Emma Henry, Taylor Herman, Connor Hess, Courtney Hess, Anna Hickert, Greyson Holzmeister, Jacob Houghton, Hayden Hutchison, Eryn Johannes, April Johnson, Joshua Johnson, Courtney Kaba, Aubree Karlin, Lauren Keller, Austin Knoll, Diane Lee, Zachary Legleiter, Darian Leiker, Mikayla Linn, Sarah Malott, Alexa Martin, Blake Mathews, Taylor Meitler, Kyler Meyers, Caitlyn Miller, Brittany Molnar, Lindsey Morrissey, Sydney Niernberger, Cameron O'Connor, Derek Peckham, Madeline Peters, Arin Pfannenstiel, Danielle Pfannenstiel, Joseph Pfeifer, Chance Pitcock, Lindsee Plante-Rhyne, Briana Ramos, Breanna Raub, Alyssa Reed, Kyler Richmeier, Bayron Rivera, Blake Ruder, Chandler Rule, Preston Ryan, Derek Sander, Jennifer Sanders, Jenna Schmidt, Chelsie Schoendaller, Jacob Sedbrook, Marshall Sharp, Brian Shoemaker, Maleigha Siglinger-Albers, Ashley Smith, Joshua Smith, Lane Smith, Devin Steinert, Lindsey Stickel, Charles Stieben, Kaley Stiles, Courtney Storer, Hunter Storer, Arin Straub, Kirsten Sulzman, Hannah Talkington, Laura Truman, Victoria Unrein, Ryan Unruh, Ivan Villegas, Alec Webb, Jenavieve Weiser, Asher White, Molly Willhoft, Emma Williams, Amber Wooldridge, Brianna Wooldridge, Corinne Ziegler.

Juniors

Taylor Adams, Kord Albers, Berenis Anaya, Alysia Arnhold, Victoria Aten, Julie Balzer, Kaden Beilman, Christine Beougher, Audrey Bieker, Caitlin Billinger, Jacob Booth, Robert Borthwick, Jensen Boys, Jessie Carmichael, Austin Chambers, Lane Clark, Paige Coffman, Alysia Cook, Blake Cooper, Brittney Dannels, Kelsee DeBoer, Daisy Deckman, Megan Dinkel, Alexsandra Ditter, Nicole Feyerherm, Luke Fross, Abby Garrett, Alexander Green, Tia Grover, Shawn Herrman, Brett Hertel, Taylor Hodny, Audrey Jones, Amy Jordan, Reagan Kaiser, Madison Kaus, Courtney Keener, Adam Kober, Kelly Koenigsman, Aaron Kreutzer, Breanne Kruse, Colton Leiker, Haili Leiker, Mackenzie Lewis, Shelby Matlock, Nichole Miller, Maxine Moore, Rachel Muirhead, Landon Munsch, Nicholas Overbey, Raeanna Peacock, Kirk Pfannenstiel, Lacey Pfannenstiel, Macey Pfeifer, Jill Pokorny, Keian Prochaska, Boone Pruter, David Rankin, Shelby Richmeier, Justice Roberds, Samantha Rohleder, Kenny Rounkles, Kevin Rounkles, Abbey Rupke, Cody Scheck, Clayton Schneider, Sara Schoenthaler, Alexa Steinkuhler, Jessica Stoecklein, Blair Street, Aislinn Walters, Haley Wells, Morgan Werth, Olivia Wiesner, Jared Willhoft, Jordan Windholz, Casey Wise, Jonathan Witthuhn, Megan Zeman, Wendy Zimmerman.

Sophomores

Jacob Balzer, Max Befort, Shelbie Berens, Jake Bieker, Shayla Cochran, Alexander Crowley, Alex Delton, Ethan Deterding, Lukas Dickinson, Kaelan Dietze, Amanda Dinkel, Casey Dinkel, Craig Dreiling, Thea Ferland, Allyson Flax, Pascual Guzman, Madison Haines, Mariah Haley, Tiffani Hamel, Brandon Hardwick, Hannah Hearld, Trenton Henningsen, Abigail Henry, Madelyn Herl, Alyssa Herman, Alana Hindman, Conrad Hoffman, Kaylee Horn, Brenden Ibarra, Michael Ikpe, Elissa Jensen, James Johnson, Tessa Johnson, Adam Klaus, Amber Klaus, Trystan Knapp, Amanda Koenigsman, Bailee Leiker, Jenna Luebbers, Meredith Martin, Morgan Mathews, Emily McPherson, Rebecca Meagher, Graydon Olson, Ashlyn Parrish, Emily Peckham, Breiton Pfannenstiel, Kali Pitcock, Logan Renz, Nathan Romme, Sarah Rooney, Rylie Rowland, Rance Rumbaugh, Brooke Russell, Alexis Schaben, Mattison Schlaefli, Dylan Schmitt, Kaylie Schoendaller, McKenzie Shields, Summer Smith, Max Stieben, Adelyne Stramel, Lexi Summers, Ethan Waddell, Seth Werner, Brady Werth, Britney Werth, Madison White, Joshua Willerton, Garrett Williams, Jordan Wilson, Alex Winter, Brandon Wise, Nikolas Wolfe.

Freshmen

Briana Aldrich, Marcus Altman, Elizabeth Arthur, Chelsey Augustine, Brooks Barber, Bryce Baumgarn, Hannah Baxter, Jordan Betts, Drew Biskie, Eathan Bizzell, Isaiah Blackmon, Trey Blackmon, Morgan Boeger, Kaylee Brin, Kylie Brown, Preston Browning, Adam Brungardt, Alyson Claiborn, Lieacha Cook, Logan Dale, Dylan Davis, Braydon Delzeit, Brittany Dinkel, Nicole Dinkel, Holly Donaldson, Keith Dryden, Lincoln Ector, D'Ante' Edwards, Courtney Ellis, Elizabeth Emerson, Kacie Engel, Mariela Estrada, Gage Fischer, Brianna Galliardt, Jacob Gaughan, Haley George, Alexis Gonzalez, Courtney Green, Fernando Guzman, Jared Haynes, Kayla Hitchcock, Cole Jacobsen, Aaron Jeffus, Elley Kaus, Sydney Klaus, Brenden Koenigsman, Brianna Koenigsman, Isabella Lee, Taylor Leiker, Clay Martin, Brianna Mathias, Bradyn Meredith, Tanner Moore, Shaila Naegele, Rachel Nansel, Isaiah Nunnery, Rachel Pendergast, Hunter Perryman, Jarett Pfannenstiel, Brandy Pfeifer, Caleb Pfeifer, Gage Phillips, Trenton Potter, Kirsten Prindle, Emily Prine, Adrian Ramirez, Denton Rathke, Payton Ruder, Connor Rule, Benjamin Sadler, Albany Schaffer, Jacey Schaffer, Audra Schmeidler, McKayla Schonthaler, Cole Schumacher, Jacob Smith, Tessa Stickel, Kaid Stolz, Rachel Stritt, Chantz Taliaferro, Cammi Tetlow, Jared Thom, Logan VanDerWege, Michaela Von Lintel, Jordan Voss, Taylor Vredenburg, Nikki Vuong, Grace Walker, Lucus West, Wade Woydziak, Riley Zimmerman.